sobota, 6 kwietnia 2013
Witam
Tutaj, oraz na trzech innych blogach jestem jako Saya. To jest mój czwarty blog. Tutaj będę pisała partówki, bądź jakieś krótkie opowiadania (gdzieś tak do 5 rozdziałów max. )
Pierwsza partówka możliwe, że już wkrótce ^^
Pozdrawiam.
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Obserwatorzy
Statystyka